E-Ticaret Fiyatları

Temel prensibi müşterisine en iyi hizmeti sunmak ve memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için kurulmuş bir bilişim firmasıyız.

E-Ticaret Fiyatları

E-Ticaret Fiyatları

Gelişen web teknolojileriyle birlikte insanların pek çok davranış biçimi eskisinden çok farklı bir hale geldi. Mobil cihazlar gündelik hayata o denli girdi ki her an her yerde hemen her işlemi online olarak gerçekleştirebilmek mümkün. Fatura ödemeleri, kredi kartı borcu ödemeleri gibi pek çok angarya iş, birkaç saniyede halledilebiliyor. Bunlar zorunlulukların daha kolay yerine getirilebilmesine dair sadece birkaç örnek. Daha fazlası da sayılabilir.

Ancak, teknolojinin gelişimini, sadece insan hayatını kolaylaştırmak olarak düşünmemek gerekir. Web’de geçirilen sürenin çok büyük bir artış göstermesi, interneti yeni bir kazanç kapısı olarak düşünmeyi de beraberinde getirmiştir. Girişimciler için e-ticaret denen bir olguyu ortaya çıkarmıştır. Yaygınlaşan bu olgu, e-ticaret fiyatları konusunda da çeşitliliğin ortaya çıkmasını desteklemiştir. E-ticaret yapmak isteyen biri, Google’da yaptığı küçük bir aramayla fiyat konusunda ne kadar çok seçenek ve ne kadar çok paket olduğunu görebilir, e-ticaret paketleri karşılaştırma yaparak kendi sitesi için uygun olanları bulup kullanmaya başlayabilir.

En Güncel E-Ticaret Fiyatları

E-ticaret fiyatları, sunulan hizmetin kalitesine ve süresine göre değişiklik göstermektedir. 59 TL gibi cüzi miktarlarla başlayan site fiyatlarının 2 000, 3 000 hatta 7 000 TL’ye kadar çıktığını söylemek mümkündür. Bu hizmetleri ayrıntılı olarak incelemeden önce, paketlerin fiyatlarını etkileyen faktörlerin neler olduğuna bir göz atmakta fayda var.

En iyi e-ticaret paketleri genellikle şu tip hizmetlerin yeterliliğiyle kendini diğerlerinden ayırmaktadır:

  • Yıllık trafik/sunucu kullanımı,
  • iOS ve Android mobil uygulama,
  • Rakip SEO analizi,
  • SEO analiz modülü,
  • XML desteği,
  • Ürün karşılaştırma modülü,
  • Sanal POS,
  • Ürün kişiselleştirme.

E-ticaret sitesinin kullanışlı ve uzun ömürlü olabilmesi, hem mevcut müşteri portföyünü koruyup hem de yeni müşterileri çekebilmesi, site yöneticilerinin müşterilerin isteklerine hızlı ve çözüm odaklı yanıtlar üretebilmesi için elzem olan yukarıdaki maddeleri iyice araştırıp incelemeden ve e-ticaret fiyatları konusunda yeterli bilgiye sahip olmadan satın alınan bir paket, ciddi maddi ve manevi kayıplara sebep olabilir. Fiyat almadan önce firmalarla iletişime geçmek, akılda hiçbir soru işaretinin kalmamasına gayret etmek sağlıklı bir ticaret hayatı için önemlidir.

Şömine Modelleri

Strafor Duvar Paneli Fiyatları

Karabina

Denizyolu Taşımacılığı Nedir

Kese Kağıdı